GOLD Usta Elektrikçi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
5,254 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İnan
  • ADRES: Karadeniz Caddesi, İklime Sk. 5/A D:1, 34690 Üsküdar
  • TELEFON: 0 (216) 505 8441
  • FAX: 0 (216) 505 8441
  • GSM: 05327657308
  • WEB SİTESİ: http://www.ustaelektrikci.com
  • E-POSTA: [email protected]
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İSTANBUL
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
5+5 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Karadeniz Caddesi, İklime Sk. 5/A D:1, 34690 Üsküdar

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Ümraniye Ademyavuz Elektrikçi    Haritada görmek için tıklayın.


Ümraniye Ademyavuz Elektrikçi
Günümüzün en önemli problemlerinden biri kuşkusuz profesyonel servis hizmetidir. Servis hizmeti için gerekli bütün işlemleri düzenli bir şekilde uygulayan servisimiz, parça destekli çözüm üretmeye devam ediyor. Ademyavuz Mahallesi elektrikçi arama işlemlerinde üst sıralarda yer alan şirketimiz, 7/24 servis seçenekleriyle kolaylık sağlıyor.
Elektrikle ilgili meydana gelen birçok sorunu kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. istediğiniz zaman, acil elektrik servis işlemlerini pratik bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Kalitesiz malzeme ve amatör işçilik problemleri, can ve mal kaybına neden olabilir. Firmamızın deneyimli Adem yavuz Mahallesi elektrik servisi elemanları, mahalle sakinleri için güvenli yöntemleri bir araya getiriyor.
Sertifikalı Ekibimiz Güvenilir Çözüm Üretiyor


Deneyim problemi olan ve sertifikalı çalışmayan servisler, can ve mal kaybına neden olabilir. Elektriğin şakası yoktur. Akıma kapılma hadiselerde ölümlü sonuçlar kaçınılmazdır. Bu nedenle bu işte uzman servis ekipleri tercih edilmelidir. Yanlış bağlanan bağlantı kabloları, yetersiz sigorta sistemi ve kalitesiz malzeme, bu aşamada problem meydana getirmektedir. Ademyavuz Mahallesi elektrik servisi numaralarımızı aramak suretiyle elektrikle ilgili servis işlemini kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.
Güvenli Çözüm Seçenekleriyle Tanışın
Eski binalarda meydana gelen birçok yangın, kullanılmaz hale gelen elektrik tesisatları nedeniyle meydana geliyor. Eski binaların sigorta sistemi, yeni nesil elektrik sistemiyle uyumlu değildir. Bu nedenle sigorta yangınları meydana gelebilmektedir. Bu konuda uzman personelin tercih edilmesi, bu tip yangınların meydana gelmesini engelleyecektir.
Bu konuda yeterli tecrübeye sahip olmayan servis elemanları, can ve mal kaybına neden olan elektrik kazalarına neden olmaktadır. Firmamız bu konuda yılların tecrübesine sahip personellerle çalışıyor. Güvenilir tamir, bakım ve onarım işlemleri için bizi günün her saatinde arayabilirsiniz.


Hizmette Güvenilir ve Kaliteli Çözüm Seçenekleri
Kaliteli malzeme seçenekleriyle gerçekleştirilen servis hizmetimiz, uzun vadede kaliteli çözüm sunuyor. Kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik, hizmet kalitemizin temelini oluşturuyor. Servis aracımız acil durumlarda en kısa sürede adresinize ulaşıyor. Mesai saatlerimiz sizin boş vaktinize göre programlanıyor.
Pano, inşaat elektriği, telefon arıza işlemleri ve görüntülü telefon arıza problemleri ve aydınlatma sistemi ile ilgili problemler, servisimizin uzmanlık alanına girmektedir. Evinizdeki veya iş yerinizdeki makinelerin elektrik bağlantı işlemlerinde de bizi arayabilirsiniz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: