TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
253,757 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Petek Temizliği
  • ADRES: Yavuztürk, Karadeniz Cd. 5/A D:1, 34690
  • TELEFON: 0 (532) 765 7308
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Ümraniye Petek Temizleme

Dönemsel ümraniye petek temizliği başvurularınızı Ekip Tesisat üzerinden yapabilirsiniz. Peteklerin iç yapılarını temizleyen firmamızda baştan sona bütünüyle kurumsal bir çözüm sunuyoruz. Her aşamada alacağınız hizmet kapsamının yüksek fayda getirmesi önceliğimizdir.

 

Ümraniye Petek Temizliği Makinesi

Petek temizleme fiyatları makineli temizleme işlemleriyle bütünsel olarak değerlendirilebilir. Makineli petek temizliği yapılan bir alanda derinlemesine temizlik var diye düşünülebilir. Kendi imkanlarınızı kullanarak kombi peteklerini sadece su boşaltarak veya kirli suyu akıtarak yapmak mümkündür. İlaçlı petek temizliği ise bütünüyle verimi artırıcı ayrıca teknik detay gerektiren bir işlemdir.

Kombi bakım ümraniye petek temizliği işlemlerinde cihazın verimi artması amaçlandığı için sorunlu olan bölümlere odaklanılmalıdır. Peteklerin içinde devamlı su akışı olduğu için kireçler, kirler, tortular vs. dolaşım içerisinde varlığını artırarak sürdürür. Bölgesel olarak petek temizliği şu avantajları beraberinde getirir:

  • Kombinizin az ısınan bölümleri eşit ve yoğun şekilde ısınacaktır. Eşit ısınan yerlere bağlı olarak faturalarınız daha uygun bir hal alabilir.
  • Petek temizleme genel anlamda daha verimli bir ısınma sistemi anlamına gelir. Verimli ısınan bir petek oda sıcaklığı açısından büyük bir avantaj sağlar.

Ümraniye Petek temizleme makinesinin çalışma mantığı bir ilaç ve petek içine su akış yönünde salgılanan temizleyici şeklindedir. Bu kombinizin merkezi bölümünden gerçekleşerek yapılır. Döngü bir süre devam ettirildiğinde içerideki kimyasal maddeler aktif hale geldiğinde çözüme ulaşılır.

  • Peteklerinizin komple bakımı yapılırken önemli olan bir detay, en az iki tane peteğin döngüyü sağlıklı şekilde sürdürmesidir. Kombinin kendi motorunu aktif şekilde kullanmasını sağlayan bu işlem olmadığında, tek bir petekle kombi çalışırsa motorda patlama olabilir.
  • Motorda patlama olmaması için peteklerinizin en az iki tanesini sürekli açık tutmalısınız. Kapatmak istediğinizde kombi ana merkeziniz üzerindeki işaretleri takip edebilirsiniz.
  • Petekleri düzenli temizletmemek daha fazla enerji harcanırken ortamın ısınmaması haline gelir.

Günlük hayatınızda daire içi, ofis içi gibi alanlarda genel hava sıcaklığı iyiyse çok yoğun çalıştırmadan sıcaklık ayarlaması yapabilirsiniz. Soğuk havalarda da çok fazla ısıtmadan ev içini ayarlayabilirsiniz.

Petek temizliği nasıl yapılır evde bunu gerçekleştirmek isteyenler için yüzeysel toz alma ve her peteği açarak bir süre yoğun çalıştırma şeklinde olabilir. Ekip Tesisat ile bu bakım onarımlarda kurumsal zeminden işlem yapılabilir.

Ümraniye Petek Temizliği Uygulama Videosu

Ümraniye Petek Temizliği Anadolu Yakası

Petek temizliği ile kombi bakım işlemleri birbirinden ayrı olarak değerlendirilmelidir. Kombi işlemlerinde kombinin el

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: