TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
479 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Ümraniye / İstanbul
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Ümraniye Alışveriş Merkezleri

Ürmraniye Avm, Ümraniye de hizmet veren bütün Ümraniye Avm‘lerini tek portalda sizleri için toplayan ve ziyaretçilerine hizmet veren www.umraniyeavm.com günlük olarak bilgi girişi yaptığımız bu portalımızda sizlere kaliteli hizmeti vermenin onurunu ve gururunu yaşamaktayız.Ümraniye Avm‘lerinde bulunan 1.000’den fazla mağazanın ve markaların bilgilerine ulaşabileceğinizi biliyormuydunuz?

Arayıp bulmak istediğiniz veya merak ettiğiniz her türlü bilgiye yanıt bulabileceğiniz ve

Ümraniye Avm‘leri hakkında diğer sitelere göre en doğru bilgilere

rahatça ulaşabileceğiniz bu portal sizler için vazgeçilmez olarak favorilerinizde ve aklınızın bir köşesinde kalarak sizlere en hızlı ve kaliteli hizmeti veren web portalı

olarak hep sizlerin alışveriş keyfinizi arttırmak için çalışmaya devam ediyoruz. Sizlere Ümraniye Avm‘leri hakkında en doğru içeriği aktararak gitmeyi

düşündüğünüz sosyal alanlar hakkında ön bilgi alarak portalımızdan yararlanabilirsiniz.

Ümraniye AVM

Bulunduğunuz şehir karmaşası ve stres atmak için alışverişe mi çıkmak istiyorsunuz? Ümraniye’nin hangi mahallesinde olursanız olun portalımızdan gitmeyi düşündüğünüz Ümraniye Avm‘lerin hangi mağazaların bulunduğunu ve sinema salonlarında vizyondaki filmlerin seans saatlerine kadar güncel içeriğe her zaman ulaşabileceğinizi biliyormuydunuz?

Portalımızdan gitmek istediğiniz ya da gitmeyi planladığınız Ümraniye Avm leri hakkında servis saatlerine, hizmetlerine, sosyal yaşam etkinliklerine ulaşabilirsiniz.

 

Ümraniye AVM Sinemalar

Ümraniye nin hangi mahallesinde olursanız olun ihtiyacınız olduğu her zaman dilediğiniz elektronik ortamlardan portalımızı ziyaret ederek vizyonda olan bütün film seanslarını hakkında bilgi sahibi olabilir ve o günkü programınızı şekillendirebilirsiniz.

İster bilgisayarınızdan istersenizde cep telefonlarınızdan www.umraniyeavm.com sayfamıza girerek yeni vizyondaki filmleri görebilir gitmek istediğiniz filmlerin seans saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Son teknoloji ekipmanlar kullanılarak sizlerin sinema keyfinizi en üst düzeye çıkararak sizlerin memnun bir şekilde ayrılmanızı sağlamaya çalışan ve en yeni ekipmanları bünyesinde bulunduran

bu salonlar 2D, 3D, 4D vb. gösterim kaliteleriyle en yüksek görüntü kalitesi ve ses teknolojileriyle donatılmış salonlarında film seyretmenin keyfini çıkarmaya doyamayacaksınız.

Sinema severlerin her daim yakından takip ettiği web portalımız her zaman anlık güncellenerek sizlerin

en hızlı ve daha kolay vizyondaki filmlere ulaşmanızı sağladığımız biliyormuydunuz? Portalımızı ziyaret eden ziyaretçilerimizin tek yapması gereken istediği filmin hangi

Alışveriş Merkezleri’nde gösterimde olduğunu, vizyondaki film seçeneklerine ve seans saatlerine rahatlıkla ulaşarak zaman kazanabilirsiniz.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: