Otomobil Anahtarı

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
200 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hakan Küçük
  • ADRES: Dudullu OSB Mahallesi Kadosan Oto Sanayi Sitesi 2. Cadde No:11 (Cami Altı Dükkan) ÜMRANİYE
  • TELEFON: 0 (533) 747 1817
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Hakan Elektronik Anahtar olarak 20 yıllık tecrübemizle Ümraniye Kadosan Oto Sanayi Sitesinde oto kilit, anahtar ve oto elektronik, mekanik sektörünün en yeni ve en güvenilir ürünlerini kusursuz hizmet anlayışıyla müşterilerine sunmaya devam etmektedir. Hakan Elektronik Anahtar hizmet sektörüne yeni bir anlayış getirmeyi hedefleyerek eğitimli ve sertifikalı kadrosuyla verdiği servis hizmetlerinde ürünlerle beraber servis garantisi de vermektedir. Hakan Elektronik Anahtar daima teknolojinin yakın takipçisi olup tüm kadrosuyla en gelişmiş sistemlere hükmedecek eğitim seminerlerinin birinci sıradaki ziyaretçisi olmaya devam etmektedir.

Hakan Elektronik Anahtar, otomobillerde geliştirilen immobilizer teknolojisine yabancı kalmamak adına ve ortaya çıkan ihtiyacı göz önünde bulundurarak faaliyetlerine bu alanda yön verip, makine ekipman ve bilgi donanımını son teknoloji ile geliştirmektedir.

Müşterilerimizin Memnuniyeti
Bu alanda eksiksiz ve mükemmel hizmet vermek amacı ile, çalışma ortaklarımızı, immobilizer ve anahtar çözümleri konusunda, Türkiye’nin bir numaralı firmalarından seçtik. Makine, ekipman ve yazılım programlarını, lisanslı ve orijinal olarak dünyanın en önde gelen immobilizer teknolojileri firmasından tedarik ederek, gerekli eğitim seminerlerini bu firmalardan almış ve alıyor olmanın bize vermiş olduğu üstün başarı, bilgi ve tecrübe birikiminin haklı gururunu yaşamaktayız. Bu başarı ve bilgi tecrübesi bizleri daha kaliteli ve sorunsuz hizmet verebilmemiz açısından, elimizi güçlendirerek yeni yeni gelişen sistemleri eksiksiz takip edebilme ve bilgi sahibi olma imkanımızı daha da kolay ve mecburi kılmaktadır. Siz müşterilerimizin, otomobil anahtarı ve immobilizer konusunda, daha rahat bilgi sahibi olabilmeniz ve anahtar ihtiyaçlarınızın güvenilir bir adreste karşılanması açısından mevcut www.otomobilanahtari.net sayfasını kullanıma açmış bulunmaktayız.
Anahtar çoğaltmak veya kayıp anahtarlarınızın yerine yenisini yaptırmak istediğinizde en son model cihazlarla dakikalar içerisinde otomobil anahtarınızı teslim ediyoruz. Ürün ve hizmetlerimizin tamamı garantili olup, kullandığımız malzeme ve ekipmanlar tamamiyle son versiyon sistemlerdir.
Eksiksiz ve garantili hizmet arıyorsanız lütfen fiyat sorunuz. Ümraniye Kadosan Sanayi Sitesindeyiz, çay içmeye bekleriz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: