TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,420 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: .
  • ADRES: İnkılap Mahallesi Fevzi paşa Caddesi Ümraniye İstanbul
  • TELEFON: 0 (534) 644 7876
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Klimalık Nedir?

Klimalık, günümüzde insanların klimanın zararlarından etkilenmesini önleyen bir sistemdir. Peki klimalık nedir? Bu soruyu sorduğunuzu duyar gibiyiz. Klimalık, Türkiye’de sadece firmamız tarafından üretilen bir klima aparatı dır.

Klimalık Modelleri

Firmamız gün geçtikçe farklı modellere uygun tipte farklı klimalıklar üretmektedir. Bu konu ile ilgili araştırmalarımız devam etmekle birlikte firmamızda beş çeşit klimalık üretilmektedir.

1. Split Tipi Klimalık
2. Kaset Tipi Klimalık
3. MenfezTipi Klimalık
2. Salon Tipi Klimalık
3. Yer Tipi Klimalık

Klimalık’ın Faydaları Nelerdir?

  • Klimadan çıkan havanın insanlara direkt olarak gelmesini engeller.
  • Havayı tavana yönlendirir.
  • Klimadan dolayı oluşabilecek hastalıkların oluşmasını engeller.
  • Baş ağrısı oluşmadığı için bulunduğunuz ortamda (evde, ofiste, işte) daha huzurlu olmanızı ya da daha huzurlu bir şekilde çalışmanızı sağlar.

Bu kadar önemli etkilere sahip olan Klima aparatı klimalık güvenle satın alıp kullanabilirsiniz.

Klima hava yönlendirici aparatı, Ergonomik kolları sayesinde de klimaya yakınlık ve uzaklık ayarlanabilir. Klima havasını yönlendiren şeffaf flapları, çevirme kolu sayesinde 360° açı verilebilir. Split tipi klima aparatları, havayı yönlendirerek klimaların karşısında veya altında oturanların rahatsız olmalarını önler. Split tipi klima hava yönlendirici çeşitleri klimadan çıkan havayı tavana veya istenilen yöne eşit bir şekilde yönlenmesini sağlar. Split tipi klima aparatı klima direkt olarak üzerinize üflemesinden dolayı oluşabilecek tüm sağlık sorularını ortadan kaldırmaktadır. Ev ve ofislerde bulunan tüm klimalara uyumludur. Split tipi klima aparatını ve diğer tüm klima aparatlarını güvenle kullanabilirsiniz. Tüm Klimaları için aparatları üretilmektedir.Başlıca yaygın olarak kullanıl klima tipleri; Split tipi klima, Kaset tipi klima, Slot anemsotad ve menfez kapaklar, Salon tipi klima ve Yer tipi klimalardır.

Kaset klima aparatı  Klimanın dış ölçülerine göre üretilmektedir. Orta bölümü filitre değişimi için boş olarak üretilmiştir. Orta bölümünün boş olmasının diğer bir amacı ise klimanın hava emiş alanı olmasıdır. Klimadan çıkan hava kenarlarındaki bölümlere çarparak tavan hizasında eşit bir yayılım sağlamaktadır. Yaygın olarak kurumsal ofisler de kullanılan tüm kaset tipi klimalar için üretilebilmektedir. Açık ofis olarak çalışan firmalar da klimanın altında oturan kişiler için olmazsa olmaz bir üründür. Direkt üfleme olması durumunda bel ve boyun tutulmaları ve klima çarpma rahatsızlığı meydana gelmektedir. Kaset tipi klima aparatı klima üflemesinden dolayı oluşan tüm sağlık sorularını ortadan kaldırmaktadır. Kurumsal ofisler de bulunan tüm klimalara uyumlu klima hava yönlendirici aparatlarını güvenle kullanabilirsiniz.

 

Klima aparatlarının faydaları nelerdir.

Klimalardan gelen havanın kullanıcılar gelmesinin engeller.
Gelen havayı eşit bir şekilde tavana yönlendirir.
Klima havasından oluşabilecek rahatsızlıklardan korur.
Tüm bu fayları ofis ve evinize kazandırarak daha konforlu yaşamayı sağlar.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: