GOLD Biene Detailing İSTANBUL

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
101 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 20:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+8 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

İnkılap Mh. Hatip Cd. No:47 Ümraniye / İST.

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Hizmetlerimiz

Ozon Dezenfeksiyon

Ozon Dezenfeksiyon Ozon jeneratörleri otomobil içerisindeki kötü kokuları yok etmek ve bakterileri öldürmek amacıyla kullanılmaktadır. Ortamdaki mikropların öldürülmesini, sigara kokusu, yemek kokusu (soğan, balık vs.) ve istenmeyen kötü kokuların tamamıyla giderilmesini sağlar.

Pianoblack Çizik Giderme

Piano Black olarak bilinen yüksek parlaklıkta siyah plastik Yüzeyler çizikleri çok kolay gösterir ve boyadan veya aracın diğer alanlarından çok daha hızlı Aşınabilir. Bu alanlarda oluşan çizikler alınır ve parlatması yapılarak eski haline getirilir. Daha sonrası için çizilmeyi geciktirecek Piano Black koruyucu uygulanır.

Süt,Et ve Balık Kokusu

Aracınıza dökülen herhangi bir hayvansal atık araç içine döküldükten bir süre sonra bakteri oluşturur ve ağır kokular yaymaya başlar. Sökme takma işlerimi profesyonel ekip tarafından zarar vermeden sökülür. Aracınıza detaylı iç temizlik, uygulanır. Bu uygulamaya kesin çözüm ve garanti vermektedir.

Pasta Cila

Güneşin zararlı U.V ışınları, ziftler, toz zerrecikleri, asit yağmurları, hava kirliliği, reçineler, bilinçsiz yıkamalar, ucuz piyasa şampuanlarının içerdiği aşırı tuzlar, raspa tozları, uçuşan boya zerrecikleri gibi etkenler araç boya yüzeyinin dayanıklılığını, parlaklığını zamanla ortadan kaldırmaktadır.

Antibakteriyel İç Temizlik

Araçların tavanından tabanına, bagaja, çatlama ve solmalara karşı deri ve vinil yüzeylere (antistatik koruma sütleri ile), havalandırma ızgaralarında oluşan bakterilerin ortadan kaldırılmasına kadar derinlemesine Detaylı Hijyenik İç Temizlik ve Koruma yapılarak, araç içinde pırıl pırıl bir mekan ve tam hijyen sağlanır.

Far Çizik Giderme, Parlatma ve Koruma

Bu uygulama ile far cam yüzeyleri eski parlaklık ve rengine kavuşturularak güvenli sürüş etkisi sağlanır. Bunun yanı sıra araçların dış görünümleri de daha göz alıcı olur.

Motor Temizliği

Araç Motorları; Paslanmaya en müsait yerlerdir. Sürekli sıcak, yağ buharı olan ve fan sayesinde tozda içeren motor, zaman zaman su ile de temas etmekte ve birçok kısmında paslanma başlamaktadır.

Seramik Kaplama

Seramik kaplama, aracın alaşım ve boyalarında, zaman içinde oluşabilecek zararları engellemek amacıyla geliştirilmiş bir üründür. Yüzeydeki gözeneklerin en derin noktalarına nüfuz etmektedir. Araç yüzeyinin sabit bir katmanı olarak yüzeyin yıllar boyu aşınmasını, renk atmasını, okside olmasını, reçine ve kuş pisliği gibi etkenlerle zarar görmesini engeller.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: